İzmir Optimum’da minikler Kızılderili olacak

İzmir Optimum’un minik ziyaretçileri 1 Ağustos Cumartesi günü kurulacak Kızılderili köyünde Kızılderili dansı öğrenmenin ve yeni oyunlar oynamanın keyfine varacak

Eklenme Tarihi : 30 Temmuz 2015 Perşembe
izmir-optimumda-minikler-kizilderili-olacak

İzmir Optimum Outlet, minik ziyaretçilerinin hem eğlenceli hem de kaliteli zaman geçirebilmeleri için hazırladığı dopdolu bir etkinlik programı ile Ağustos ayında da birbirinden renkli ve güzel etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Çocuklar Kızılderili dansı öğrenecek
1 Ağustos Cumartesi günü minikler, Optimum’da kurulacak Kızılderili köyünde Kızılderili dansı öğrenmenin ve yeni oyunlar oynamanın keyfine varacaklar.  Minikler 14.00, 15.00, 16.00 ve 17.00 saatlerinde 4 seans olarak düzenlenecek etkinlikte boyama da yapılacak.

Optimum’da çocuk olmak bir ayrıcalık
Ağustos ayı boyunca düzenlenecek Optimum Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında çocuklar yepyeni atölye çalışmaları ile tanışacak. Küçük Safariciler Atölyesi’yle macera dolu bir yolculuğa çıkacak olan minikler, Astronotlar Atölyesi’nde de uzayın sırlarını ve astronotluğun incelikleri uzman eğitmenlerden öğrenecekler. Atölye kapsamında uzayın sırlarını ve derinliklerini keşfeden çocuklara atölye sonunda katılımcı sertifikası da verilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive