İzmir Optimum’da Kadınlar Günü’ne özel sergi

İzmir Optimum Outlet, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde oldukça anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı

Eklenme Tarihi : 09 Mart 2015 Pazartesi
izmir-optimumda-kadinlar-gunune-ozel-sergi

Liyakat Derneği tarafından kadına karşı her türlü şiddetin önlenmesine yönelik başlatılan sosyal projenin fotoğraf sergisi, İzmir Optimum’da ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Optimum’da üç maymun tersine döndü
Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği’nin şiddet mağduru kadınların yalnız olmadığını vurgulamak adına başlattığı “Görüyorum, Duyuyorum, Söylüyorum” sosyal sorumluluk projesinin fotoğrafları, geçtiğimiz hafta Optimum’da sergilendi. “3 Maymun” söylemini tersine çevirmek adına her üye, şiddet karşısında hissettiklerini “Görüyorum, Duyuyorum ve Söylüyorum” konsepti ile bir kez de Optimum’da dile getirdi.

Liyakat Derneği Başkanı Berkay Eskinazi, dernek üyelerinin aktif olarak yer aldığı farkındalık kampanyasının resimlerinin Optimum’da sergilenmesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Amaçlarının toplumda yaşanan şiddete dikkat çekmek olduğunu vurgulayan Eskinazi; “Şiddet azaldığında ekonomik bağımsızlığın artacağına ve girişimci kadınların çoğalacağına inanıyoruz” diye konuştu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive