‘İyilik Sepeti’ DemirPark AVM’de

DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde geçtiğimiz gün açılışı gerçekleştirilen ve 1 yıl devam edecek olan "İyilik Sepeti" projesi, yoğun ilgi gördü

Eklenme Tarihi : 23 Temmuz 2014 Çarşamba
iyilik-sepeti-demirpark-avmde

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı hizmet veren Gençlik Merkezi ve DemirPark AVM iş birliği ile Paylaştıkça Gülen Yüzler sloganı ile ‘’İyilik Sepeti’’ projesinin açılışı gerçekleşti. Açılışa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Uğur Akdemir, Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Haydar Üzülmez, Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Tesisleri Şube Müdürü Ayhan Taşkın ve Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü İbrahim Açıkgöz katıldı.

Çok sayıda ziyaretçinin katılacağı düşünülen bu projeye destek vermek için DemirPark AVM B1 katında Migros önünde bulunan kutuya kuru bakliyat, pirinç, makarna, salça, konserve çeşitleri, hızlı çorba, bebek malzemeleri, temizlik malzemeleri vb. ürünler atarak bağışta bulunulabiliyor. Bağışlar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından önceden tespit edilmiş yardıma muhtaç ailelere İl Gençlik merkezi tarafından ulaştırılacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive