İşte şimdi sahne maNga’nın!

Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından maNga, ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesinin finalinde konser vermek ve projenin Trabzon ayağının birincisini açıklamak üzere 16 Haziran’da Forum Trabzon’a gidiyor

Eklenme Tarihi : 13 Haziran 2013 Perşembe
iste-simdi-sahne-manganin

Gençlerin sevgilisi maNga, yaz boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki Forum Alışveriş Merkezleri’nde devam edecek ‘İşte Şimdi Sahne Senin’ projesi kapsamında Forum Trabzon ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 16 Haziran Pazar günü saat 21.30’da Forum Trabzon’da gerçekleşecek konserde hayranlarıyla buluşacak olan maNga, en sevilen şarkılarını seslendirerek Trabzonlulara unutulmaz saatler yaşatacak.

Birinciyi maNga açıklayacak
Forum Trabzon’da 9 gün süreyle kurulan özel stüdyoya giderek profesyonel bir tonmayster eşliğinde performanslarını kaydettirecek olan ziyaretçiler arasından usta müzisyen ve aranjör İskender Paydaş’ın seçtiği Trabzon’un sesi, maNga tarafından konser sırasında açıklanacak.

‘İşte Şimdi Sahne Senin’ birincisi, aynı sahneyi paylaşacağı maNga ile binlerce hayranının önünde düet yapacak. Sonrasında ise maNga, Forum Trabzon ziyaretçilerine muhteşem bir konser verecek. Siz de 7-15 Haziran günleri arasında Forum Trabzon’dan toplamda 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak çift kişilik davetiye kazanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Forum Trabzon danışma masalarından ulaşabilirsiniz.

Üstelik 7-13 Haziran günleri arasında Forum Trabzon Facebook sayfasındaki uygulamaya katılanlar arasından belirlenecek 10 kişi konser öncesinde maNga ile buluşma fırsatı yakalarken, 250 şanslı kişi de çift kişilik konser biletinin sahibi olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive