İstanbul Optimum’da çocuklara 1 ay bayram

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü’nde Nisan ayı boyunca ‘bayram’ havası yaşanacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklara şölen tadında bir ay sunan Optimum’da minikler eğlenceye doyacak

Eklenme Tarihi : 17 Mart 2015 Salı
istanbul-optimumda-cocuklara-1-ay-bayram

İstanbul Optimum Outlet’in her hafta sonu minik ziyaretçileri için düzenlediği atölye çalışmaları, Nisan ayı boyunca çocuklara şölen tadında dakikalar yaşatacak. Her hafta sonu, Cumartesi ve Pazar günleri, saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında İstanbul’daki çocuklara keyifli anlar yaşatan Optimum Çocuk Kulübü’nün Nisan programında dopdolu bir içerik var.

Çocukların kendilerini en özel hissettiği aylardan biri olan Nisan ayında Optimum, minik ziyaretçileri için yine birbirinden farklı ve eğlenceli atölye çalışmaları düzenliyor. TED Rönesans Koleji’nin katkılarıyla, Optimum’un minik ziyaretçilerinin ücretsiz olarak katılacağı çocuk kulübü etkinlikleri, çocukların el becerilerini geliştiriyor ve çocuklara eğitici bilgiler veriyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın da kutlanacağı Nisan programında; Eldiven Bebek Atölyesi, Parti Maskesi Atölyesi, Termometre Atölyesi, Süslü Taçlar Atölyesi, Rulodan Kelebek Yapımı Atölyesi, Rüzgar Gülü Atölyesi gibi daha birçok eğitici ve öğretici etkinlikler çocuklarla buluşacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive