İstanbul Optimum Outlet’te tatil heyecanı sürüyor

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü, Temmuz ayı boyunca cumartesi günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaz tatili heyecanını yaşatmaya devam ediyor

Eklenme Tarihi : 05 Temmuz 2013 Cuma
istanbul-optimum-outlette-tatil-heyecani-suruyor

İstanbul Optimum’da cumartesi günleri 14.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler arasında, ramazan ayı konseptine uygun atölyelere de yer verilecek. 6, 13, 20 ve 27 Temmuz günlerinde yapılacak etkinlikler, sevimli miniklerin eğlenirken yaratıcı yönlerini geliştirmelerine de imkan sunacak. Ücretsiz düzenlenecek bu etkinliklere, tüm çocuklar davetli.

Meraklı çocuklar; Mevsimler, Doğal Afetler, Garfield ile Sanat, Keçe Süsleme, Boyalı Şekilgeç ve Minik Uçurtma Atölyeleri etkinliklerinde hayal dünyalarının sınırlarını zorlarken el becerilerini de geliştirecek. Birbirinden renkli bu etkinlikler çerçevesinde çocuklar, ramazan ayına özel olarak düşünülen Tarihi Oyuncaklar Atölyesi, Minyatür Davul ve Hacivat ile Karagöz Yapım Atölyesi’nde geleneksel değerleri de keşfedecek.

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocukların zihinlerinde yeni ufuklar açarak, onların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive