İstanbul Optimum, ödüllü fotoğraflara ev sahipliği yapacak

İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen "Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması"nda dereceye giren eserler, 11-13 Mart günleri arasında İstanbul Optimum Outlet'de sergilenecek

Eklenme Tarihi : 12 Mart 2013 Salı
istanbul-optimum-odullu-fotograflara-ev-sahipligi-yapacak

Serginin açılışı dün (11 Mart) saat 14.00’de İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kasım Piral tarafından gerçekleştirildi. Tarım ve insan temalı fotoğrafların yer aldığı 70 eser sergi süresince, 10.00 – 22.00 saatleri arasında İstanbul Optimum Outlet'de fotoğraf meraklılarıyla buluşacak.

Tarım ve insan konulu fotoğraf yarışmasına bu yıl 704 kişi 3 bin 127 eserle başvuruda bulundu. Fotoğraflar arasından 19 fotoğraf ödüle layık görülürken, 153 eser de sergilenmeye değer bulundu.
Yarışmada; Genel Kategoride Birinciliği, Mersin’den Eyüp Karakuş ile Kocaeli’den Hüsna Altın paylaşırken, Çiftçi Özel Ödülünü; Aydın’dan Özgün Atilla ile Trabzon’dan Sabri Altın almaya hak kazandı. Trabzon’dan Aytaç Özcan ile Aydın’dan Hakan Yaralı Öğrenci Özel Ödülü’nü kazanırken, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Çalışanları Özel Ödülü ise Diyarbakır’dan Songül Acar ve İstanbul’dan Kadir Çivici paylaştı.

Denizbank'ın da desteği ile düzenlenen fotoğraf yarışmasında Denizbank Özel Ödülü’nü ise, İstanbul’dan Nursen Kaçan ile Muğla’dan Yeşim Eralp Dağdelen kazandı. Her yıl, yarışmada dereceye giren fotoğraflar birer albümde toplanarak, eserler kalıcı hale getiriliyor.

İstanbul Optimum Outlet, “Optimum Outlet’te Mutlu Ziyaretçiler” konseptinde gerçekleştirdiği etkinlikleri ve tüm yıla dağılan organizasyonlarıyla ziyaretçilerine mutlu anlar yaşatarak, alışveriş keyfine ayrıcalık katıyor.  

 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive