İstanbul Optimum bayrama hazır

İstanbul Optimum Outlet, Kurban Bayramı’nda da ziyaretçileri için hazırladığı birbirinden renkli etkinliklerle yine dopdolu. Aktiviteler sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de unutulmayacak bir bayram coşkusu yaşatacak

Eklenme Tarihi : 01 Ekim 2014 Çarşamba
istanbul-optimum-bayrama-hazir

İstanbul Optimum Outlet’teki Kurban Bayramı etkinlikleri 5 Ekim günü saat 13.30’da; farklı ve eğlenceli animasyonlar, ödüllü yarışmalarla çocuklara neşe dolu anlar yaşatacak olan Eğlencebaz Show ile başlayacak. Aynı gün, televizyon ekranlarının sevilen ve çocuklar tarafından da ilgiyle izlenen ünlü oyuncu/sunucusu Jess Molho, “Hepsi 1 İnci” yarışması ile İstanbul Optimum Outlet’te miniklerle buluşacak.  Jess Molho, “Hepsi 1 İnci” yarışmasını Optimum Outlet’te gerçekleştirecek ve yarışmada minik ziyaretçiler tüm hünerlerini göstermek için birbirleriyle yarışırken hem de eğlenceli vakit geçirecek.

7 Ekim günü ise, TRT Çocuk kanalındaki programıyla her yaştan izleyicinin beğenisini toplayan Kerem Eser ile Paytak Show, saat 14.00 ve 17.30’da ziyaretçilerle buluşacak.

Optimum’lar Mercedes kazanacak
Bayram alışverişine ise İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’daki Optimum Outlet’lerdeki Araç Çekiliş Kampanyası da ayrı bir heyecan katacak. 31 Aralık gününe kadar sürecek olan kampanyada, aynı gün içinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Mercedes C180 kazanma şansı yakalayacak. Her 100 TL’lik alışverişle alınacak numaralarla şansını artıracak olan ziyaretçilerin, danışma bankosundaki formları doldurmaları çekilişe katılma hakkı kazanmaları için yeterli olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive