İSF’ye özel etkinlikler Pendorya’da

İstanbul Shopping Fest etkinlikleri çerçevesinde, Pendorya'da Babalar Günü kıyasıya bir tavla turnuvasına sahne olacak. 14 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek olan turnuvada babalar kendi aralarında yarışacak ve sürpriz hediyeler kazanacak. Turnuvanın açılışını Ceyhun Yılmaz esprili sunumuyla yapacak

Eklenme Tarihi : 05 Haziran 2014 Perşembe
isfye-ozel-etkinlikler-pendoryada

“Hediyeli Bir Dünya” sloganıyla 17 Aralık 2009 tarihinde kapılarını açan Pendorya Alışveriş Merkezi, İstanbul Shopping Fest’e özel olarak dağıtacağı hediyeleri ikiye katladı.

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (TSKB GYO) ilk yatırımı olan Pendorya AVM, 7-29 Haziran günleri arasında yapılacak olan İstanbul Shopping Fest’te ziyaretçilerine alışverişleriyle birlikte daha fazla hediye dağıtıyor. Bu günlerde, müşteriler  hafta içi her gün yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinde sürpriz hediyeler kazanacak.

Bu dönemde birbirinden ünlü marklardan sezon alışverişlerini indirimli fiyatlardan yapma şansına sahip olan ziyaretçiler, Pendorya Alışveriş Merkezi’nden yapacakları alışverişleri ile birlikte ekstra ve daha fazla hediye kazanabilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive