İnegöl puanlarla kazandırıyor

İnegöl AVM, geçtiğimiz Temmuz ayında başlayan puan kampanyası ile ziyaretçilerini hem mutlu ediyor, hem de kazandırıyor. Birbirinden güzel hediyeler dağıtan kampanya Aralık ayı sonuna kadar devam edecek

Eklenme Tarihi : 07 Kasım 2014 Cuma
inegol-puanlarla-kazandiriyor

İnegöl AVM’nin Temmuz ayında başlayıp Aralık ayına kadar sürecek olan puan kampanyası kazandırmaya ve mutlu etmeye devam ediyor.

Temmuz ayından bu yana ziyaretçilerin alışveriş yaparken biriktirdikleri puanlar sayesinde birbirinden güzel hediyeler kazandıkları kampanya, ziyaretçiler için alışveriş yapmayı hem kazançlı hem de keyifli hale getirdi.

İnegöl AVM ise puan kampanyasıyla müşterilerini daha iyi tanıyarak müşteri sadakati sağlamış oldu. Trend kartla yapılan her alışverişin puana, biriken puanların ise armağana dönüştüğü kampanya alışverişlere düzen getirirken, farklı hediyelere ulaşmanın heyecanı ziyaretçilerin alışveriş isteklerini arttırdı.

Ziyaretçilerini her fırsatta etkinlikleriyle ve kampanyalarıyla mutlu eden İnegöl AVM’de 31 Aralık’a kadar yapılan her alışverişle puan; her puanla da bir armağan kazandırmaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive