İnegöl AVM’nin sömestr aktiviteleri devam ediyor

İnegöl’ün alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi İnegöl AVM, çocuklara doyasıya eğlenecekleri aktivitelerle dolu bir sömestr planı sunuyor. İnegöl AVM’nin sömestr için hazırladığı aktiviteler sayesinde çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek

Eklenme Tarihi : 02 Şubat 2015 Pazartesi
inegol-avmnin-somestr-aktiviteleri-devam-ediyor

Planladığı hemen her aktivitesinde çocuklara özel bir yer veren İnegöl AVM, çocukların sömestr tatiline renk katacak, birbirinden güzel aktivitelerle dolu bir tatil planı hazırladı. Tüm tatil boyunca devam edecek olan etkinlikler süresince çocuklar sınırsız eğlencenin tadına varacak.

24 Ocak- 8 Şubat günleri arasında her gün 15.00- 17.00 saatleri arasında fastfood katında gerçekleşecek etkinliklerle çocuklar eğlence dolu bir tatil geçirecek. Boyamadan, çocukların el becerilerini geliştirebilecekleri atölyelere, tiyatrodan öğretici deneylere kadar birbirinden farklı ve öğretici birçok oyun ve aktivitenin yer aldığı etkinliklerin tümü, çocukların eğlenceli ve öğretici zaman geçirmesi için düşünüldü.

Dolu dolu bir tatil
Çocukların hem keyifli zaman geçirebilecekleri hem de öğretici aktivitelerle sömestr tatilini dolu dolu geçirebilecekleri bu etkinlikler İnegöl AVM’den tüm çocuklara sömestr armağanı. Çocuklarıyla İnegöl AVM’yi ziyaret eden herkes bu muhteşem aktivitelerden ücretsiz olarak yararlanabilecek. Bu hafta sonu tatilin ilk günü 15.00’da sihirbaz gösterilerini minikler için sunarken, pazar günü ise yine aynı saatte 15.00’da Vız Vız çocuk tiyatrosuyla çocuklar doyasıya eğlenecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive