İnegöl AVM’de sömestr etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor

27 Ocak 2016 Çarşamba

İnegöl AVM etkinliklere sömestrde da hızını kesmeden devam ediyor. Her gününü atölyeler, showlar ve tiyatrolarla geçirecek. Hafta içi her gün atölyeler, hafta sonu ise showlar tiyatrolar minik ziyaretçiler için İnegöl AVM’de olacak

inegol-avmde-somestr-etkinlikleri-hiz-kesmeden-devam-ediyor

Çocuk ziyaretçilerine daima özen gösteren İnegöl AVM sömestrde da minik ziyaretçilerini unutmadı. Tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için etkinliklerine hız veren İnegöl AVM tüm tatil boyunca her gün etkinlikleriyle karşılarında olacak.


Hafta içi her gün saat 15.00’da atölyeler olacak. Minikler, 25 Ocak Pazartesi günü Anı Kartı Atölyesi ile dönem içinde başlarına gelen en güzel olayı yazdı, 26 Ocak Salı günü ise herkesin evinde bulundurduğu kar küresini Kar Küresi Atölyesi’nde elleriyle yaptı. Bugün minikler, Çoraptan Kardan Adam yapmak için İnegöl AVM’de olacak. 28-29 Ocak Perşembe ve Cuma günü gerçekleşecek Eğlence Atölyesi’neyse tüm minikler davetli.


30 Ocak Cumartesi Bali ile Mali çocuk müzikali, 31 Ocak Pazar Maskot Show, 6 Şubat Cumartesi Bubble Show ve 7 Şubat Pazar günü Çılgın Deneyler etkinliği İnegöl AVM’de minikleri bekleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor