İnegöl AVM’de eğlenceli fotoğraf yarışması

İnegöl AVM, ziyaretçileri için Facebook üzerinden eğlenceli bir fotoğraf yarışması başlattı. Yarışmada her ay belirlenecek konuya uygun İnegöl AVM’de çekilen fotoğraflar arasından en çok beğenilen 3 fotoğrafın sahibi sürpriz hediyeler kazanacak. Yüklenen fotoğraflar arasından kazananlar Facebook’ta aldıkları beğeni sayısına göre belirlenecek

Eklenme Tarihi : 09 Ocak 2013 Çarşamba
inegol-avmde-eglenceli-fotograf-yarismasi

Günümüzün en yaygın alışkanlıklarından biri de kuşkusuz sosyal medya. Gün içerisinde yediğimiz yemeği, gittiğimiz yerleri kısaca yaptığımız her şeyi paylaşabildiğimiz Facebook hesaplarımız için bir eğlence daha geliyor. İnegöl AVM, Ocak ayı itibarıyla Facebook üzerinden ödüllü fotoğraf yarışması başlatıyor.

Yarışmaya katılmak için
Her ay değişecek olan konseptlere uygun, İnegöl AVM içerisinde fotoğraf çektiren ziyaretçiler, Facebook üzerinden fotoğraflarını paylaşacak, en çok beğeni alan fotoğraf sahipleri sürpriz hediyeler kazanacak. Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, Facebook’ta İnegöl AVM sayfasını beğenmek, sonrasında fotoğraflarınızı yüklemek.

Eğlenceyi yakala
Yarışmanın ocak ayı konusu “İnegöl AVM’de Eğlence”. Tüm ay boyunca hem alışverişinizin keyfini çıkarın hem de İnegöl AVM’de eğlenceyi en iyi yansıtan fotoğrafı çekip,  facebook.com/inegolalisverisveyasammerkezi sayfasına yükleyerek yarışmaya katılın. En çok "beğen" alan ilk 3 fotoğraftan biri sizin olsun, muhteşem hediyeler kazanın!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive