İnegöl AVM 3’üncü yaşını kutluyor

05 Haziran 2014 Perşembe

İnegöl Alışveriş Merkezi, 3’üncü yılına yaraşır ekinlikler ve sürprizlerle ziyaretçilerini buluşturmaya hazırlanıyor

inegol-avm-3uncu-yasini-kutluyor

İnegöl’ün sosyal ve kültürel yaşamına kattığı renkler ve yarattığı ziyaretçi kitlesi ile muhteşem iki yılı geride bırakan İnegöl AVM, 3’üncü yılını yine ziyaretçileriyle ve coşku dolu kutlamaya hazırlanıyor.

Etkinliklerden ilki 6-7 Haziran’da gerçekleşecek olan bisiklet korteji. 15 kişiden oluşan kortej, İnegöl, Yenişehir ve İznik’te dolaşarak İnegöl AVM’nin 3’üncü yıl coşkusunu taşıyacak. Bir diğer etkinlik ise 6-7-8 Haziran’da yine 3’üncü yıla özel tam 333 hediye dağıtacak olan özel kampanya. Birbirinden farklı 333 hediyenin bulunduğu kampanyada  bisikletten süpürgeye, buzdolabından sevimli peluşlara kadar oldukça geniş bir yelpazede birçok hediye İnegöl AVM ziyaretçilerini bekliyor. Bu hediyelere kavuşmak için ziyaretçilerine 100 TL’lik alışveriş yapmaları yeterli oluyor.

14 Haziran’da İnegöl AVM’nin 3’üncü yıl şerefine İnegöl’de ve İnegöl AVM’de halkın da katılımıyla bir 3’üncü yıl korteji gerçekleşecek.

22 Haziran’a gelindiğinde ise İnegöl AVM, yine 3’üncü yılı için yine özel bir etkinlik yapacak. 6-21 Haziran günleri arasında basılıp dağıtılan İnegöl AVM’ye özel trend paraları toplayan ziyaretçiler, 22 Haziran günü topladıkları paralarla açık arttırmaya katılıp birbirinden farklı ve özel hediyeler satın alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL