İclal Aydın, Anneler Günü’nü Carrefour Bursa’da kutladı

Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi yapımcı-sunucu, oyuncu ve yazar İclal Aydın’ı Bursalılarla buluşturdu. 10 Mayıs Cumartesi günü düzenlenen gitar eşliğindeki şiir dinletisi ve imza gününde Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile buluşan İclal Aydın, hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı

Eklenme Tarihi : 13 Mayıs 2014 Salı
iclal-aydin-anneler-gununu-carrefour-bursada-kutladi

Anneler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen etkinlikte İclal Aydın, şiir dinletisinin ardından imza günü ile sevenleriyle buluştu. Şiir dinletisine “Yağmur” isimli şiiri okuyarak başlayan Aydın, dinletinin sonunda ise “Annem” isimli şiiri okudu. Aydın’dan imza almak ve fotoğraf çektirmek için Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi içerisinde uzun kuyruklar oluşturan hayranları Aydın’a Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi çıkışına kadar eşlik etti.

Yeni açacağı mağazalarıyla aylık ziyaretçi sayısını 1 milyonun üzerine çıkarmayı hedefleyen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, Bursa’daki en çeşitli yeme içme alternatiflerine ve eğlence birimlerine tek çatı altında kolayca ulaşmanızı sağlamaya devam edecek. Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, 2 bin 500 araçlık ücretsiz otopark hizmeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkarken, bebek odası, mescit, bankamatik, eczane, lostra, kuaför, kuru temizleme ve keyifli oturma alanı teraslarıyla da ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive