Hüsmen Dayı Adana Optimum’da doydu

Optimum Outlet Adana AVM’de ramazan eğlenceleri sürüyor. Adana Optimum’da bu kez, ünlü Şovmen Beyazıt Öztürk’ün tiplemelerinden Hüsmen Dayı vardı. Aşırı kilosuyla ilgi odağı olan Hüsmen Dayı, ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşattı

Eklenme Tarihi : 02 Ağustos 2012 Perşembe
husmen-dayi-adana-optimumda-doydu

Hamur organizasyon ekibinin canlandırdığı Hüsmen Dayı, AVM’nin lezzet durakları olan tüm lokantaları tek tek gezerken, ‘’Hiç doymazdım ama burada doydum. Yemekler sadece damağa değil gözlere de hitap ediyor’’ dedi. Ziyaretçiler ise onunla hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleriyle yarıştı. Hamur Organizasyon ekibinin başarılı animatörü Murat İkiz’in canlandırdığı Hüsmen Dayı, AVM’nin tüm katlarını gezerken, başta çocuklar olmak üzere herkesin eğlence kaynağı oldu.

Ramazan etkinlikleri kapsamında, fasıl ekibi, Meddah ve Orta Oyunu, İstanbul hanımefendisi ve beyefendisi, Kavuklu ve Pişekâr, Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Nasrettin Hoca, Arap Bacı, Hacivat-Karagöz, Tuzsuz Deli Bekir, Kanlı Nigar, İbiş, Aşuk ve Maşuk izleyenleri yıllar öncesine götürürken, günümüzün sevilen tiplemeleri ve dans şovları da AVM’yi renklendiriyor.

 

 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive