Hepsi gönüllerin şampiyonu oldu

LÖSEV Vakfı’yla Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi işbirliği ile düzenlenen etkinlikte, vakıf üyesi çocuklar bowling turnuvasında yarıştı. Turnuvaya katılan ve kıyasıya bir mücadele sergileyen çocukların tamamı “gönüllerin şampiyonu” ilan edildi

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2013 Salı
hepsi-gonullerin-sampiyonu-oldu

Piazza AVM Play Bowling salonunda gerçekleşen turnuva heyecanlı ve çekişmeli dakikalara sahne oldu. Lobutları devirmek için yoğun bir çaba harcayan çocuklara, aileleri de alkışla tempo tutarak motivasyon sağladı. Eğlence ve heyecanı aynı anda yaşayan çocuklar ve aileleri unutulmaz bir gün geçirdi.

Turnuva sonunda katılımcı 30 çocuğun tamamı “gönüllerin şampiyonu” ilan edilerek, madalya ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Aileleriyle birlikte unutulmaz bir gün yaşayan çocuklar, ikram edilen yemekleri yedikten sonra defter, boyama seti, şeker, şapka, kupa bardak ve rüzgar gülü gibi çeşitli hediyelerin yanı sıra kazandıkları madalyalarıyla evlerine mutlu döndü.

LÖSEV Kahramanmaraş İl Temsilcisi, Gülseren Altay ve yardımcısı Suna Öztaş, organizasyonu gerçekleştiren Kahramanmaraş Piazza AVM yöneticilerine teşekkür etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive