“Hep Sneaker” diyenlerin mağazası Erzurum’da

Büyüme hızıyla dikkat çeken çok markalı sneaker mağazası Sport in Street’in 16’ncı mağazası Erzurum Forum AVM’ de açıldı. “Hep Sneaker” diyenlerin mağazası Sport In Street dünyaca ünlü spor markalarının onlarca sneaker modelini bir arada sunuyor

Eklenme Tarihi : 30 Kasım 2015 Pazartesi
hep-sneaker-diyenlerin-magazasi-erzurumda

Türkiye’nin en büyük mağaza zincirine sahip Ziylan Grup, bünyesinde bulunan Sport in Street’in yeni mağazasını, geçtiğimiz gün Erzurum Forum Alışveriş Merkezi'nde açtı. Önümüzdeki yıllarda mağaza sayısını hızla arttırarak ülke geneline yaymayı hedefleyen Sport in Street, Erzurum ile birlikte Türkiye genelinde 16 mağazaya ulaştı.


Teknolojik donanımıyla dikkat çeken Sport in Street mağazalarında müşterilerin telefonlarını şarj edebilmeleri için ücretsiz şarj dolabı da yer alıyor. Tuğla duvarlar ve neon tabelaları ile sokak ruhunu dekorasyonuna taşıyan Sport in Street mağazaları, mağaza parfümü ve müzikleriyle de sokağın enerjisini müşterilerine hissettiriyor.


Uzun yıllar moda dünyasının gündeminde kalacak sneaker ayakkabıların onlarca markaya ait yüzlerce modelini bir arada sunan Sport in Street, Erzurum Forum AVM’de 277 metrekarelik bir alanda hizmet verecek. Ziylan Grup bünyesindeki Sport in Street mağazalarında Nike, Skechers, Adidas, New Balance, Lumberjack, Puma, Lacoste, Hummel, Kinetix, Us polo assn, Dockers, Reebok, Asics, Superga, Eastpak, gibi kendi kategorilerinde lider markalar satışa sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive