Hamleler Kulesite’de oynandı

17-19 Mayıs günleri arasında Kulesite, 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası’nın heyecanına ev sahipliği yaptı. Katılımcıların dostluk çerçevesinde birbirlerine hamleler ile üstün gelmeye çalıştığı turnuvada birbirinden renkli görüntüler vardı

Eklenme Tarihi : 21 Mayıs 2014 Çarşamba
hamleler-kulesitede-oynandi

Kulesite’nin geleneksel hale getirdiği 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası’nın 5’inci finali, büyük bir heyecana ve rekabete sahne oldu. Katılımcıların 8 yaş ve altı, 10 yaş ve altı, 14 yaş ve altı, 18 yaş ve altı kategorisinde yarıştığı 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası kıyasıya rekabetin ve dostluğun fotoğrafını verdi.

Kulesite ve Türkiye Satranç Federasyonu Konya İl Temsilciliği ile birlikte düzenlenen turnuvanın finali 19 Mayıs’ta yapıldı. Satranç turnuvası finalinden sonra gerçekleşen kupa töreninde, kazananlara ödüller Türkiye Satranç Federasyonu ve Türkiye Satranç Federasyonu Konya İl Temsilcileri tarafından takdim edildi.

19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası hakkında konuşan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin Müdürü Mustafa Totan; “Geleneksel hale getirdiğimiz Gençlik Kupası Satranç Turnuvası’nın bu yıl 5’inci finalini düzenledik. Katılımın her geçen yıl arttığını görmek ve böyle önemli bir spora katkıda bulunmak, çocuklarımızın heyecanına ortak olmak bizi mutlu ediyor” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive