Viyanalı kahve zinciri Özdilek Park İstanbul’da

Schärf Grup bünyesinde bulunan Viyanalı kahve zinciri Coffeshop Company büyümeye devam ediyor. Türkiye’deki 6’ncı şubesini Özdilek Park İstanbul AVM’de açan Coffeshop Company, yılsonuna kadar 10 şubeye ulaşmayı hedefliyor

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba
viyanali-kahve-zinciri-ozdilek-park-istanbulda

60 yıldır kahve sektöründe üst sınıf espresso makineleri ve ekipmanları üreterek bütün Avrupa’ya pazarlayan Schärf Grup, Viyana kahve kültürünü ve yemeklerini yansıtan Coffeshop Company’nin Türkiye girişi 2012 yılında oldu. Kısa sürede Türkiye’de büyüyen şirket en yeni şubesini Özdilek Park İstanbul AVM’de geçtiğimiz günlerde açtı.

Toplamda 260 metrekarelik bir alanda yer alan şubede diğerlerinden farklı olarak çalışma ve toplantı bölümü de yer alıyor. Türkiye’deki kahve tüketiminin her geçen gün arttığını belirten Coffeshop Company Türkiye Genel Müdürü Ceyhan Pusmaz, “Markamıza başta İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Konya gibi illerden yoğun talep alıyoruz. 2015 yılı sonuna kadar Türkiye genelinde 20 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Kendi kahvesini kavuran ve kendi ekipmanlarını üreten, bünyesinde bir kahve akademisi de bulunan Coffeshop Company, 30 ülkede 400’e yakın şube ve binlerce Corner ile hizmet veriyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive