Virtual Reality Türkiye’de ilk kez Gordion’da

20-24 Nisan’da Gordion’a giden çocuklar, hayal güçlerinin çok ötesinde bir dünya ile tanışacak. Türkiye’de ilk kez “Virtual Reality” ile Gordion’da buluşacak olan çocuklar, büyülü bir dünya ile karşılaşacak, doğal yaşamın güzelliklerini keşfe çıkacak

Eklenme Tarihi : 18 Nisan 2013 Perşembe
virtual-reality-turkiyede-ilk-kez-gordionda

Gordion Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda büyük bir sürpriz gerçekleştirecek; Türkiye’de bir ilke imza atarak 20-24 Nisan günlerinde çocukları Virtual Reality ile buluşturacak. Hayal güçlerinin sınırlarını zorlayacak, onlara bambaşka dünyaların kapılarını aralayacak olan Virtual Reality’de sihirli bir ormanda, ormanı yaşatmak için uğraşacak; kendilerini bir akvaryumun içinde görüp, arkadaşları ve aileleri ile unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Yaşayan Orman: Çocuklar, sihirli bir ormanda hayal güçlerini birleştirip, ormanla etkileşime girerek canlıların yaşamasını sağlıyorlar, oluşturdukları sihirli ormanı hareketleriyle yaşatıyor.

Akvaryum Çocukları: Ekranların karşısında yer alan çocuklar, kendilerini canlı bir akvaryumun içinde görüyor, yaptıkları hareketleri aynı anda görüp, arkadaşları ile birlikte eğlenebiliyor.  Doğal yaşam içerisinde yaşamayı, onunla bütünleşmeyi ve doğal yaşantının güzelliklerini farkediyor.

Yaşayan Orman ve Akvaryum Çocukları, anne babaların da katılabileceği, büyük küçük herkesin keyifli anlar yaşayacağı interaktif bir eğlence sunuyor. 20-24 Nisan günlerinde 12.00- 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan bu etkinliğe katılmak ve bu deneyimi yaşamak için 50 TL ve üzerinde yapılan alışveriş fişlerini göstermek yeterli olacak.  

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive