Teras Park Zahide Yetiş’i ağırladı

Ekranların sevilen yüzü Zahide Yetiş Teras Park’ta sevenleriyle buluştu. Pazar günü Teras Park’ta düzenlenen etkinliğe katılarak söyleşi düzenleyen sevilen sunucu yoğun ilgiyle karşılandı

Eklenme Tarihi : 30 Aralık 2014 Salı
teras-park-zahide-yetisi-agirladi

Ekranların sevilen yüzü Zahide Yetiş Teras Park’ta sevenleriyle buluştu. Pazar günü Teras Park’ta düzenlenen etkinliğe katılarak  söyleşi düzenleyen sevilen sunucu yoğun ilgiyle karşılandı.

Teras Park Green Court alanında yapılan söyleşi tam 2 saat sonra sevenlerinden izin istedi. En son 5 yıl önce Denizli’ye geldiğini belirten Zahide Yetiş Denizli’nin huzurlu bir şehir olduğunu ve bu şehri çok sevdiğini fırsat buldukça gelmek istediği belirtti. Etkinlik boyunca kendisini sevenlerle sohbet edip fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen sunucu, sevenlerinin yoğun ilgisi karşısında duygulandı.

Geçirdiği talihsiz bir rahatsızlık sonucu kısmi felç geçirerek bir elini kullanamaz hale gelen ve Zahide Hanımın programın da toplanan yardım ile özel olarak ameliyat edilen Yeşim Göztok da etkinliğe katılanlar arasındaydı. İkilinin buluşması duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Etkinlik süresince sağlık sorunlarını aktaran ziyaretçilere destek olmaya çalışacağının sözünü veren Zahide Yetiş takipçilerinin gönlündeki yerini pekiştirdi. Banu Noyan Event tarafından organize edilen söyleşi ve imza gününde, hayata, insana, sağlığa dair birçok konuda paylaşımlarda bulunan sunucu uzun birlikteliğin sırrının karşılıklı saygı ve anlayış olduğunu belirtti.

Zahide Yetiş Teras Park’ta söyleşiye gelen 40 yıllık evli olan bir çifte uzun yıllar sonra  “Seni seviyorum” dedirtti. Teras park Avm Müdürü Osman Koçaslan etkinliğe katılımın yoğunluğundan dolayı ziyaretçilere ve Denizli halkına teşekkür etti. Koçaslan gelecekte yapacakları sürpriz etkinliklerle Denizli halkının buluşma mekanı olmaya devam edeceklerini belirtti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive