Sevgililer Günü’nde Metroport AVM’e romantik sürpriz

Metroport AVM’nin düzenlediği “O’na sevgini göster” isimli yarışmada çiftler hünerlerini sergileyerek hediyeler kazanırken, Safiye-Faik çifti de izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi

Eklenme Tarihi : 15 Şubat 2013 Cuma
sevgililer-gununde-metroport-avme-romantik-surpriz

Bahçelievler Metroport AVM, Sevgililer Günü için oldukça farklı bir etkinliğe sahne oldu. Safiye Soyman ve Faik Öztürk, aşkını en iyi ifade eden çifti seçmek üzere sahnedeydi. Romantik bir şiir, önceden hazırlanmış bir sürpriz ya da sevgiliye bestelenen bir şarkı… Sevgilinize aşkınızı nasıl ifade edersiniz? Bu sorunun cevabını vermek ve boğazda romantik bir sevgililer günü yemeği kazanmak için çiftler sahnede yaratıcılıklarını konuşturdu.

Yarışma Safiye ve Faik çiftiyle başladı. Katılımcılar ilk olarak Faik Öztürk’ün Safiye Soyman’a olan aşkını nasıl ifade ettiğini izleyecekti ki, Faik Öztürk’ten günün anlamlı mesajı geldi, “Bu günü icat edenin boyu devrilsin, Safiye’ye ne alsam beğenmiyor. Çiçek alıyorum yine mi çiçek diyor, bir şey almasam surat bir karış. Bu Sevgililer Günü yuva yıkar.” Safiye Soyman’ın da cevabı gecikmedi: “Faik’in eli ve cebi arasında 3 kilometre mesafe var, nasıl yakınlaştıracağımı bilemiyorum.”

Bu diyalogları ile Metroport AVM’de izleyenleri gülmekten kırıp geçiren ünlü çift, sonrasında sahneyi yarışmacılara bıraktı. Katılımcılar romantik bir Sevgililer Günü yemeği için kıyasıya mücadele etti.

Faik Öztürk yarışmacılara Sevgililer Günü hediyelerini sordu. Bir katılımcının “Uçan balon aldım, balonun altında tek taş pırlanta ve evlenme teklifi vardı” cevabı üzerine, “Ben de Safiye’ye uçan balon alacağım ama altında ayı olacak” dedi. Öztürk sonrasında ise sahnedeki sürpriziyle Soyman’ın gönlünü aldı. Bir gün sonra tanışma yıldönümleri olduğundan sahneye kırmızı güllerle süslü üzerinde “İyi ki varsın” yazan bir pasta geldi. Safiye-Faik çifti 13’üncü yıldönümlerini Metroport AVM’de sevenleriyle birlikte kutladı. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive