Resim yarışmasının başvuruları başladı

Özdilekpark AVM, Cumhuriyetin kuruluşunun 90’ıncı yıldönümü nedeniyle bu yıl 5’incisini düzenlediği “Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasına başvurular başladı

Eklenme Tarihi : 11 Ekim 2013 Cuma
resim-yarismasinin-basvurulari-basladi

İlköğretim öğrencilerinin katılabileceği yarışmada, çocukların gözüyle Cumhuriyet yönetimi, Cumhuriyet bayramı coşkusu, çocukların Atatürk ve Cumhuriyet sevgisi temalarının işlenmesi ve sevgi, çoşku gibi duyguların resmedilmesi amaçlanıyor.

Öğrenciler resim çalışmalarını yarım tabaka ve A3 resim kağıtlarına pastel, guaj, akrilik, suluboya, karışık teknik, kolaj gibi şekillerde yapacak. Her öğrencinin istediği sayıda resim ile katılabileceği yarışmaya, resimlerin arka yüzüne adı-soyadı, adresi, telefonu, doğum tarihi, okulu, çalıştıran öğretmenin adı-soyadı ve telefonunun yazılması gerekiyor.  

“Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasında, Özdilekpark AVM’deki mağazalarda kullanılmak üzere birinciye 600 TL, ikinciye 400 TL, üçüncüye 250 TL hediye çeki verilecek. Yarışmanın son başvuru tarihi 24 Ekim Perşembe günüyken, ödül töreni 29 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive