Özdilepark AVM’de “Dog Şov”

Özdilekpark AVM, geleneksel hale getirdiği köpek güzellik ve yetenek yarışmasının bu yıl ikincisini gerçekleştiriyor. Yarışma, yarın saat 11.00’de yapılacak

Eklenme Tarihi : 19 Ekim 2012 Cuma
ozdilepark-avmde-dog-sov

“Sokağa terk etmeyin” temalı olan yarışmaya 6 aylık ile 10 yaş arası köpeklerin katılabilecek. “3’üncü Özdilekpark Köpek Güzellik ve Yetenek Yarışması” için katılımcıların Özdilekpark AVM’ye gelerek danışmaya başvurup katılım formu doldurmaları yeterli olacak.

Yarışmaya katılmak için gerekli şartlar ise; köpeklerin geçerli aşı karnesi olması, aşı ve parazit kontrollerinin tam olması, yarışma esnasında görevliler tarafından verilen tüm talimatlara uyulması. Yasalarca beslenmesi yasak olan köpekler ile deri hastalıkları olan ve kuduz aşısı eksik olan köpekler yarışmaya katılamayacak.

Yarışmanın birincisine 350 TL hediye çeki ve ödül paketi, ikinciye 300 TL hediye çeki ve ödül paketi, üçüncüye de 250 TL ve hediye çeki ile ödül paketi verilecek. Yarışma esnasında birbirinden güzel ve eğlenceli şovlar da izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive