ÖzdilekPark’tan sultan geçti

09 Mart 2015 Pazartesi

Türk Sinemasının sultanı Türkan Şoray, 8 Mart Kadınlar gününde ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu

ozdilekparktan-sultan-gecti

Alışveriş merkezinin Kadınlar günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen söyleşi ve imza günü etkinliğine Türkan Şoray’ın hayranları günün erken saatlerinden itibaren gelmeye başladı. Türkan Şoray’ın sahneye çıktığı ve hayranlarını selamladığı anda sahneye AVM yönetimi tarafından gül yaprakları döküldü.

Şoray, karşılaştığı ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Meslek hayatında iz bırakacak unutulmaz anlardan birini yaşadığını belirten Şoray, “Böylesine bir kalabalık beni çok mutlu etti. Bu kadarını beklemiyordum. Çok şaşkınım ve çok mutluyum, Tüm Antalyalılara, buraya benim için gelen hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Sevilen sanatçı mayıs ayında kendi yöneteceği filmin de Antalya’da çekileceğinin müjdesini verdi. Söyleşide Kadınlar günü için de olumlu mesajlar veren Şoray “Kadına karşı şiddetin yoğun yaşandığı şu son günlerde şiddetin son bulmasını, kadınlar için daha mutlu ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlanmasını temenni ediyorum.” dedi.

Türkan Şoray söyleşinin ardından hayranları ile tek tek fotoğraf çektirerek imza dağıttı. Sultan hayranları imza masasının önünde uzun kuyruklar oluşturdu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL