Özdilekpark'ta rekor defile

Türkiye’nin en prestijli markalarını bünyesinde bulunduran Antalya Özdilekpark AVM'de gerçekleşen “Yaza Merhaba Defilesi”nde 24 marka, 25 model ile 72 kombin kıyafeti 45 dakika süren bir defile ile Antalyalılara tanıttı

Eklenme Tarihi : 05 Mayıs 2014 Pazartesi
ozdilekparkta-rekor-defile

Organizasyonunu ve koreografisini Öner Evez’in üstlendiği Antalya Özdilekpark AVM Yaza Merhaba Defilesi’nde, Türkiye’nin ünlü top modelleri Wilma Elles, Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Ece Begüm Yücetan, Ece Tanya gibi mankenler podyumda göz kamaştırdı.

2009 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Özdilekpark AVM, “Yaza Merhaba Defilesi’nde modelleri cep telefonlarıyla görüntülemek isteyen izleyenler ilginç görüntülere sahne oldu.

Antalya Özdilekpark AVM’nin bünyesinde bulunan Türkiye’nin en prestijli markalarının birbirinden güzel koleksiyonlarının sergilendiği “Yaza Merhaba Defilesi” ünlü top modellerin sunumuyla büyük ilgi gördü.
Yüzlerce marka ile ziyaretçilerine hizmet veren Özdilekpark AVM, hem bünyesinde bulundurduğu prestijli markaları, hem de bugüne kadar düzenlediği etkinlikler ile Antalyalılar’ın ikinci adresi konumunda.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive