ÖzdilekPark Antalya’da resim zamanı

ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi tarafından cumhuriyetin kuruluşunun 91’inci yıldönümü sebebiyle bu yıl 6'ncısı düzenlenen “Cumhuriyet Çocukları” konulu resim yarışmasına başvurular başladı

Eklenme Tarihi : 15 Ekim 2014 Çarşamba
ozdilekpark-antalyada-resim-zamani

İlköğretim ve ortaöğretime devam eden öğrencilerin 2 ayrı kategoride katılım gösterebileceği yarışmada; Atatürk’ün cumhuriyeti emanet ettiği çocukların gözüyle cumhuriyet yönetimi, Cumhuriyet Bayramı coşkusu, çocukların Atatürk ve cumhuriyet sevgisi temalarının işlenmesi ve böylece çocuklarımızın sevgi, coşku gibi soyut duygularını en yaratıcı şekilde resimleri ile ortaya koyması hedefleniyor.
Öğrenciler resim çalışmalarını yarım tabaka ve A3 resim kağıtlarına pastel, guaj, akrilik, suluboya, kolaj gibi çeşitli tekniklerle yapabilecekler. Her öğrencinin istediği sayıda resim ile katılabileceği yarışmaya yapılan başvurularda resimlerin arka yüzüne adı-soyadı, adresi, telefon numarası, doğum tarihi ve öğrenciyi çalıştıran öğretmenin adı soyadı ve telefonunun yazılması gerekiyor.

Ödüller
VI. ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi Cumhuriyet Çocukları Resim Yarışması’nın ödülleri olarak her iki kategori için birinciye 600 TL, ikinciye 400 TL ve üçüncüye 250 TL tutarlarında ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi içerisindeki tüm mağazalarda geçerli olacak hediye çekleri verilecek. Yarışmanın son başvuru tarihi 23 Ekim 2014 Perşembe günü olarak duyuruldu.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive