Minik basketbolcular karne sevincini Forum Çamlık’ta yaşadı

17 Haziran 2014 Salı

Aylardır hem okullarında hem basketbol antrenmanlarında başarı gösteren Basketbola Küçük Dev Adımlar Projesi’nin minik basketbolcuları, yaz tatilinin ilk gününde Forum Çamlık’ta buluşarak karne mutluluğunu paylaştı

minik-basketbolcular-karne-sevincini-forum-camlikta-yasadi

Denizli Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü-Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Pamukkale Üniversitesi ile Forum Çamlık işbirliğiyle çocukları spora teşvik etmek ve basketbolu yaşamlarının bir parçası haline getirmek amacıyla gerçekleştirilen ‘Basketbola Küçük Dev Adımlar’ adlı sosyal sorumluluk projesiyle basketbolla tanışan çocuklar, karne heyecanını Forum Çamlık’ta yaşadı.

‘Basketbola Küçük Dev Adımlar Projesi’ kapsamında Kasım ayından beri antrenmanlarına devam eden 36 minik basketbolcu, geçtiğimiz cumartesi günü bir kez daha Forum Çamlık’ta buluştu. Bu kez hep birlikte yemek yiyen çocukların keyfi, birlikte sinemada film izleyerek daha da arttı.

Tüm yıl boyunca derslerine çok çalışıp, yorulan Basketbola Küçük Dev Adımlar, yaz tatilinin ilk gününde arkadaşlarıyla keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenin tadını Forum Çamlık’ta çıkardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL