Malatya Park’ın Babalar Günü konuğu Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma oldu

Eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma ve oyuncu Kadir Çöpdemir, Malatya Park’ta düzenlenen “Babalar Günü” etkinliğine katıldı

Eklenme Tarihi : 23 Haziran 2016 Perşembe
malatya-parkin-babalar-gunu-konugu-kadir-copdemir-ve-pascal-nouma-oldu

Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir, Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin “Babalar Günü” dolayısıyla düzenlediği mini söyleşi ve imza gününde hayranları ile bir araya geldi. Son zamanların sevilen radyo programı ‘Ara Gazı’ ile gündemde olan Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma’ya Malatyalılar yoğun ilgi gösterirken ikili de, hayranlarının ilgisine karşılıksız kalmayarak onlarla yakından ilgilendi.


Ünlü isimlerin söyleşi yaptığı sırada ilginç bir olay da yaşandı. Sohbet devam ederken henüz yeni evlendiklerini söyleyen genç çift sahneye gelerek, Kadir Çöpdemir ve Nouma’ya sürpriz yaptı. Olay karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Kadir Çöpdemir’in bu dakikalarda Pascal Nouma ile olan diyalogu seyircileri kahkahaya boğarken, çift ünlüler ile fotoğraf çektirdikten sonra sahneden ayrıldı.


Söyleşi sonrası Nouma ve Çöpdemir, sevenleri için imza töreni düzenlerken ikili imza töreninde vatandaşları kırmayarak bol bol fotoğraf da çektirdi. Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma yaklaşık 1.5 saat süren programın ardından AVM’den ayrıldı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive