Malatya Park Beydağı Şiir Günleri 2

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’de, 18-23 Ocak günleri arasında Beydağı Şiir Günleri 2 etkinliği gerçekleşecek

Eklenme Tarihi : 18 Ocak 2013 Cuma
malatya-park-beydagi-siir-gunleri-2

Malatyalı bir grup iş adamı tarafından kurulan ve yönetimi Jones Lang Lasalle şirketi tarafından yapılan Malatya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde etkinlikler sürüyor. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirlen Basın Günleri’nin ardından ulusal ve yerel şairlerin katılacağı, Beydağı Şiir Günleri 2 etkinliği başlıyor.

18 Ocak Cuma günü saat 14.00’te yapılacak açılışın ardından yerel şairlerin katıldığı şiir dinletileri gerçekleşecek. 19 Ocak Cumartesi günü sanatçı Esat Kabaklı’nın katılımıyla merhum şair Abdurrahim Karakoç’u anma programı düzenlenecek. Gaybana Geceler’in şairi, JLL çalışanı Ersin Ergün Keleş şiir dinletisi gerçekleşcek.

Şiir Atelyeleri, Gençlik Platformu Şiir Etkinlikleri yanı sıra Dursun Ali Erzincanlı (21 Ocak), Kahraman Tazeoğlu (22 Ocak), Serdar Tuncer (23 Ocak) katılımlarıyla şiir dinletileri yapılacak. 23 Ocak’ta gerçekleşcek Serdar Tuncer Şiir Dinletisi’nin bir diğer özelliği ise Mevlit Kandili özel programı olarak planlanması.

Malatya Parkl Alışveriş ve Yaşam Merkezi eğlence yanında kültürel ağırlıklı etkinlikleri ile de bulunduğu bölgenin kültürel yaşamına katkılar sunmaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive