Malatya Park Alışveriş Merkezi 6’ncı yılını kutladı

14 Kasım 2009 yılında kurulan Malatya Park Alışveriş Merkezinin 6’ncı kuruluş yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen pasta kesim töreni Türkiye’nin sevilen isimleri Saba Tümer ve Kadir Çöpdemir ile değerli il protokolünün katılımları ile gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 02 Aralık 2015 Çarşamba
malatya-park-alisveris-merkezi-6nci-yilini-kutladi

Yoğun katılımın yaşandığı etkinlikte Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Malatya Park ailesine katılmak üzere ilk sözleşmeleri imzalayan değeli markalar; Migros, Koçtaş ve Avşar Sinemaları’nın yöneticilerine 6’ncı yıl anısına plaket verdi. Burada bir konuşma yapan Kamçı Malatya Parkın 6'ncı Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak mağaza müdürlerine hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.


Ayrıca MalatyaPark ailesine 6’ncı yılında katılan, Avva, Greyder, Soobe, Centone,Dominos Pizza,Kartal Yuvası BJK,Beynelmilel, Jiber,Heybe magazalarına da plaketleri takdim edildi. Plaket töreninin ardından Malatya Park’ın kuruluş yıldönümü pastası kesildi. Büyük bir coşkuyla kutlanan 6’ncı yıl anısına on gün boyunca Çocuk Panayır da bütün çocukları ağırlayacak. Pasta Kesiminin ardından kutlamalar; Doubletree by Hilton Malatya’da gerçekleştirilen 6’ncı yıl kokteyli ile devam etti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive