Kıyamet Kentpark’ta koptu

21 Aralık’ta kıyamet kopacak kehaneti gerçek oldu. 21 Aralık Cuma günü Kentpark’ta alışveriş kıyameti koptu. Kentpark, ziyaretçilerinin yaptığı alışverişin yüzde 10’unu nakit olarak iade etti

Eklenme Tarihi : 24 Aralık 2012 Pazartesi
kiyamet-kentparkta-koptu

Türkiye’de bir ilk olan kampanyaya yoğun ilgi vardı. Yalnızca giyim ve ayakkabıda geçerli olan kampanyaya 52 mağaza katıldı. Sabah saat 09.00’da kapılarını açan alışveriş merkezi 23.00’te kapanırken, yüzde 10 nakit iade noktasındaki kuyruk sabah saatlerindeki yoğunluğunu aratmadı.

Mağazalarının dönemsel indirimlerinin haricinde yapılan yüzde 10 nakit iade müşteriler için cazip bir alışverişe dönüşürken, Ankara ve çevre illerden de binlerce ziyaretçinin akın ettiği Kentpark’ta kelimenin tam anlamıyla alışveriş çılgınlığı yaşandı.

Bütçesinin tamamının yatırımcı tarafından karşılandığı yüzde 110 kampanyası mağazaların cirolarına olumlu yansırken günlük toplam 1 milyon 200 bin TL’lik ciro yapıldı. Kampanyaya dahil mağazaların ve müşterilerin oldukça memnun kaldıkları kampanyada tek şikayet edilen konu ürün stoklarının tükenmiş olmasıydı.

Kentpark AVM yönetimi buna benzer ve bunun yanı sıra çok daha farklı kampanyaların önümüzdeki süreçte devam edeceğinin müjdesini verdi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive