Karneler çocuklardan, hediyeler ANKAmall’dan

Yenilenen ANKAmall, okulların kapanışı ile çocuklara dopdolu bir etkinlik programı sunuyor. Karne alan çocuklar sürpriz hediyelerle ödüllendiriliyor

Eklenme Tarihi : 15 Haziran 2015 Pazartesi
karneler-cocuklardan-hediyeler-ankamalldan

Tatile ANKAmall’da başlayan çocuklar son günlerin en sevilen karakterlerinden Niloya ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşadı. 1. Katta kurulan Niloya Evi’nde oyunlar oynayan minikler, farklı etkinliklere katılarak Niloya ile birlikte dans ederek eğlendi.

Konserler veren Niloya, çocukları da gösterisine dâhil ederek, halaydan, balık tutma dansına kadar birbirinden farklı danslarla miniklere unutulmaz anlar yaşattı.

13.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen oyunlar, aktiviteler Niloya ile sınırlı kalmayıp daha önce de kurulan kampıyla çok sevilen Geronimo da çocuklarla buluştu. Kızılderili Kampında yüzleri boyanan çocuklar otantik giysilerle kampa girerek, davul çalma, at binme, çamur atölyesi, balık tutma, top atma ve Kızıl Boğa ile fotoğraf çektirme gibi Kızılderililerin yaşam etkinliklerini temsil eden alanlarda farklı bir deneyim yaşadı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive