Hititya: Madalyonun Sırrı, Kentpark’ta çözüldü

Türkiye’nin ilk fantastik çocuk filmi Hititya: Madalyonun Sırrı filminin Ankara galası 27 Şubat Çarşamba günü Kentpark AVM’de gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 05 Mart 2013 Salı
hititya-madalyonun-sirri-kentparkta-cozuldu

Gala öncesinde AVM fuaye alanında film oyuncularının katılımıyla düzenlenen imza gününde Kentpark ziyaretçileri beğeniyle izledikleri oyunculardan imza alma şansını yakaladı. İmza gününün ilgi odağı olan küçük oyuncu Emir Berke Zincidi bir yandan imza verirken bir yandan da Kentpark ziyaretçileriyle sohbet etti. Hayranlarıyla fotoğraf çektiren oyuncular; Bruno Eyron, Deniz Özerman, Emir Berke Zincidi, Egemen Zincidi, Nehir Çağla Yaşar ve Uğurkan Erez imza gününün ardından kokteyl için Kentpark AVM Prestige Sinemalarına geçti.

Film hakkında basın mensupları ve davetlilerle uzun süre sohbet eden oyuncular tüm davetliler ile birlikte filmi izledi. Yönetmenliğini Cengiz Deveci ve Ulaş Cihan Şimşek'in gerçekleştirdiği film, arkeolog bir babanın ve özel güçlere sahip bir annenin çocukları olan Alaz, Yaman ve Nehir’in, paralel bir evren olan Hititya'ya geçerek özel güçlere sahip olmaları ve annelerine kavuşmak için kötülükler dünyası efendisiyle savaşmaları anlatıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive