Hediye Odası Forum Kayseri’de ziyaretçilerini bekliyor

Forum Kayseri, bugüne kadar onbinlerce hediye kazandırdığı etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor ve ziyaretçilerini Türkiye’de ilk kez Forum Kayseri’de gerçekleşen Hediye Odası etkinliğine davet ediyor

Eklenme Tarihi : 09 Şubat 2016 Salı
hediye-odasi-forum-kayseride-ziyaretcilerini-bekliyor

8-14 Şubat günleri arasında Forum Kayseri’de kurulacak Hediye Odası’na girecek ziyaretçiler sürpriz hediyelerden birini kazanma şansı yakalayacak. Eğlenceli ve anında kazandıran etkinlikleriyle Kayserililerin buluşma noktası haline gelen Forum Kayseri, bu kez ziyaretçilerinin karşısına Hediye Odası ile çıkıyor.


8-14 Şubat günleri arasında aynı gün içinde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Kayseri ziyaretçileri, alışveriş merkezine kurulacak Hediye Odası’na girerek sürpriz hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalıyor. Tabletten ev tekstiline, elektronik eşyalardan ev aksesuarına kadar yüzlerce sürpriz hediye Hediye Odası’nda Forum Kayseri ziyaretçilerini bekliyor. Forum Kayseri, düzenlemiş olduğu kampanyalarla birbirinden değerli hediyeleri anında kazandırarak binlerce ziyaretçisini mutlu ediyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive