Hediye Makinesi Forum Kayseri’de kazandıracak

Forum Kayseri, ziyaretçilerini, Türkiye’de ilk kez Forum AVM’lerde gerçekleşen “Hediye Makinesi” etkinliğine davet ediyor

Eklenme Tarihi : 06 Mayıs 2015 Çarşamba
hediye-makinesi-forum-kayseride-kazandiracak

Eğlenceli ve anında kazandıran etkinlikleriyle Kayserililerin buluşma noktası haline gelen Forum Kayseri, bu kez ziyaretçilerinin karşısına, Türkiye’de ilk kez Forum Alışveriş Merkezleri bünyesinde gerçekleştirilen Hediye Makinesi ile çıkıyor.

2-10 Mayıs günleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Forum Kayseri ziyaretçileri, alışveriş merkezine kurulacak dev Hediye Makinesi’ne girerek sürpriz hediyelerin sahibi olma fırsatını yakalıyor.

İki kişilik ekiplerin katılacağı yarışmada, bir kişi Hediye Makinesi’ne bağlanıyor, diğer yarışmacı ise ekip arkadaşını dışarıdan kumanda ile kontrol ederek hediye havuzunda kazanmak istedikleri hediyeye doğru yönlendiriyor.

Tabletten sinema biletine, kozmetik ürünlerden elektronik eşyalara kadar yüzlerce sürpriz hediye Hediye Makinesi’nde Forum Kayseri ziyaretçilerini bekliyor. Forum Kayseri, düzenlemiş olduğu kampanyalarla birbirinden değerli hediyeleri anında kazandırarak yüzlerce ziyaretçisini mutlu ediyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive