Hababam Sınıfı ve Türkan Şoray, Malatya Park’ta

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yarın Türkan Şoray ve Hababam Sınıfı oyuncularını Minder Sohbetleri’nde ağırlayacak

Eklenme Tarihi : 08 Kasım 2012 Perşembe
hababam-sinifi-ve-turkan-soray-malatya-parkta

3’üncü Malatya Uluslararası Film Festivali’nin etkinlik sponsoru olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yarın 9 Kasım Türkan Şoray ve Hababam Sınıfı oyuncuları Halit Akçatepe, Dilaver Gür, Ercan Gezmiş, Teoman Ayık, Ahmet Arıman, Ergun Sözen, Cafer Dere, Tuncay Akça, Tayfun Akalın, Dinçay Çetindamar, Mehmet Çatay, Kazanfer Şener, Ümit Doğru ve Faruk Şavlı’yı Minder Sohbetleri’nde ağırlayacak.

Saat 13.30’da Malatya Park’ta Minder Sohbetleri’nde sevenleriyle buluşacak olan Türkan Sultan onların sorularını cevaplandıracak.

Hababam Sınıfı’nın Malatyalı üyesi Dilaver Gür’ün kişisel arşivinden gün ışığına çıkacak Hababam Sınıfı fotoğraflarından ve afişlerinden oluşan “Hababam Sınıfı Malatya’da” başlıklı serginin açılışı ise Malatya Park AVM’de yarın Cuma günü saat 14.30’da Malatya Valisi Vasip Şahin’in ve Hababam Sınıfı üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Açılışın ardından Hababam Sınıfı üyeleri Malatya Park AVM’de gerçekleşecek “Minder Sohbetleri” ile Malatyalılarla buluşacak.

Ayrıca Malatya Park’ta eski sinema afişleri, sinema dergi kapakları, karikatür sergileri ziyaretçilerini 9-15 Kasım günleri arasında ağırlayacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive