Gordion AVM’de Manga rüzgarı esti

Gordion Gençlik Festivali’nde sevenleri ile buluşan ünlü rock grubu Manga, Ankaralı hayranlarına unutulmayacak bir gün yaşattı

Eklenme Tarihi : 10 Aralık 2012 Pazartesi
gordion-avmde-manga-ruzgari-esti

23 Kasım-21 Aralık günleri arasında Power Grup İştirakı Cube Events işbirliği ile gerçekleşen Gordion Gençlik Festivali, Ankara’nın tüm gençlerini bu festivalde buluşturmaya devam ediyor. 8 Aralık Cumartesi günü Gordion Alışveriş Merkezi’nde sevenleriyle bir araya gelen Manga, hayranları tarafından yoğun ilgi karşılandı. Sabahın erken saatlerinde alışveriş merkezine giden gençler, ünlü grubu ön sıralarda izleyebilmek ve kendisiyle tanışabilmek için uzun kuyruklar oluşturdular.

Büyük heyecanla bekleyen gençler, grup üyelerini çığlıklarla karşıladı. Manga üyelerini karşılarında gören ve onlarla sohbet etme şansını yakalayan birçok genç gözyaşlarına hakim olamadı. Ankaralı Manga hayranları söyleşi saatinde hem merak ettikleri soruları sordular hem de birebir sohbet etme şansı buldular.

Söyleşi sırasında grubun solisti Ferman Akgül “Önümüzdeki günlerde bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkabiliriz, neden olmasın?” diyerek sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Keyifli söyleşinin ardından imza saatine geçen Manga üyeleri, sevenleriyle birlikte fotoğraf çektirerek bu anı ölümsüzleştirdiler.

21 Aralık’a kadar devam edecek olan Gordion Gençlik Festivali’nde, 16 Aralık’ta sevilen rock grubu Kolpa, Gordion’da hayranlarıyla bir araya gelecek. Sevdikleri sanatçılar ile söyleşi yapmak ve onlarla birebir tanışmak isteyen herkes bu etkinliklere davetli. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive