Gordion AVM Tülin Şahin’i ağırladı

Arçelik’in Fashion Line serisi saç şekillendirici ürünleri, Arçelik Ankara Gordion AVM Mağazası’nda gerçekleştirilen etkinlikle Tülin Şahin tarafından tanıtıldı

Eklenme Tarihi : 02 Aralık 2013 Pazartesi
gordion-avm-tulin-sahini-agirladi

Geçtiğimiz günlerde ünlü top model Tülin Şahin, Arçelik Ankara Gordion AVM Mağazası’ndaydı. Şahin, saçlarına düşkün kadınlara saçlarını Arçelik Fashion Line ürünleriyle nasıl farklı tarzlarda şekillendirebilecekleri ve hangi saç modeliyle nasıl bir giyim tarzının uygun olacağı konusunda bilgiler verdi. Kıvırcık, dalgalı ve düz saçlarla düzenlenen mini defile sonrası Şahin, gerçekleşen söyleşide Arçelik Fashion Line saç şekillendirici ürünleri ve moda hakkında konuklarla sohbet etti.

İzleyiciler arasından seçilen 3 katılımcının saçları Arçelik Fashion Line ürünleriyle yeniden şekillendirilirken şnslı kişiler, Tülin Şahin ile bir araya gelerek video çekimine katıldı ve sürpriz hediyeler kazandı.

Arçelik Fashion Line Serisi
Top model Tülin Şahin’le tanıtımı yapılan Fashion Line Serisi ürünler kadınlar için kolaylıklar sağlıyor. Kadınların kendi saçlarını evde kolayca yapmalarına olanak tanıyan Fashion Line Serisi saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ve saç kurutma fırçasından oluşuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive