Gordion anında kazandırıyor

Gordion AVM, “Gordion’da Alışverişi Yap Parakart’ı Kap Anında Harca” kampanyasıyla, ziyaretçilerine bedeli 50TL’ye varan ‘Parakart’lar kazandıracak

Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2013 Pazartesi
gordion-aninda-kazandiriyor

Yılbaşı alışverişlerini Gordion AVM’de yapan ziyaretçiler, içinde TL yüklü ‘Parakart’lar kazanacak. Geçtiğimiz günlerde başlayan etkinlikte, tek seferde 100 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler 10 TL değerinde, 200 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler 20 TL değerinde, 300 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler 30 TL değerinde, 400 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler 40 TL değerinde ve 500 TL ve üzeri tutarlarda alışveriş yapan ziyaretçiler ise 50 TL değerinde kart kazanabilecek.

Tek seferde yapılan ve en az 100 TL ve üzeri tutardaki faturayla kampanya noktasına giden müşteriler, faturalarını ibraz ederek Parakart’larını anında kazanacak. Kazanılan Parakartlar Gordion AVM içerisindeki, kampanya kapsamında anlaşmalı mağazalarda harcanabilecek.

Gordion AVM, yeni yıla özel süslemeleri, eğlenceleri, sürprizleri, kampanyaları ve indirimleriyle Ankaralı ziyaretçilerini bekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive