Forum’la Bingola

Forum Çamlık, geleneksel yılbaşı eğlencesi tombalayı Facebook sayfasına taşıyor

Eklenme Tarihi : 27 Aralık 2013 Cuma
forumla-bingola

Geleneksel yılbaşı eğlencesi tombala, Forum Çamlık ziyaretçilerine yeni yıl hediyeleri kazandırıyor. 30 Aralık’a kadar Forum Çamlık Facebook sayfasındaki ‘Forum’la Bingola’ oyununa katılan ziyaretçiler 1’inci çinko, 2’nci çinko ve tombala yaparak sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Forum Çamlık, yeni yıl için geri sayımın başladığı bugünlerde, geleneksel yılbaşı eğlencesi tombalayı Facebook sayfasına taşıyarak, eğlence ve heyecanı başlatıyor. Forum Çamlık Facebook sayfasındaki ‘Forum’la Bingola’ oyununa katılanlar, sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

‘Forum’la Bingola’ oyununa katılmak için, Forum Çamlık Facebook sayfasını beğenmek ve 30 Aralık’a kadar her gün saat 19.00’da gerçekleşecek tombala çekilişi için bir kart seçerek yer almak gerekiyor.  Çekilişin başlamasıyla ziyaretçiye özel tombala kartındaki sayılar, çekilen numaralar doğrultusunda kapanmaya başlayacak. Çekiliş ilerledikçe ise 1’inci çinko, 2’nci çinko ve tombala yapan şanslı isimler belirlenecek.

Üstelik arkadaşlarını oyuna davet eden ziyaretçiler ekstra tombala kartı alma hakkı kazanarak her gün ‘Forum’la Bingola’ etkinliğine katılabiliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive