Forum Kayseri’den anlamlı kampanya

Forum Kayseri’nin, maddi imkanları kısıtlı okullarda eğitim gören çocuklar için başlattığı kitap ve oyuncak toplama kampanyasına ziyaretçiler büyük ilgi göstermeye devam ediyor

Eklenme Tarihi : 25 Mart 2014 Salı
forum-kayseriden-anlamli-kampanya

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça söz ettiren, Kayseri ve çevre illerin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Kayseri, maddi imkanları kısıtlı okullarda eğitim gören çocuklar için gerçekleştirdiği kitap ve oyuncak toplama kampanyasına devam ediyor.

Forum Kayseri Çocuk Kulübü ve Toplum Gönüllüleri Vakfı işbirliğiyle 22 Şubat 2014 Cumartesi günü Forum Kayseri’de gerçekleştirilen etkinlik kapsamında, okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla “Benim için 5 dakika kitap okur musun?” etkinliği düzenlendi. Özel okuma alanlarının oluşturulduğu etkinlik, ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Forum Kayseri’de 30 Nisan’a kadar kitap ve oyuncak kumbarasına bağış yapılabilecek. 2014 yılı içerisinde düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek kitap ve oyuncak bağışı kampanyasıyla, Kayseri’de farklı okullarda eğitim gören çocuklara destek sağlanması hedefleniyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive