Forum Kayseri’de okul alışverişi hem kazançlı hem eğlenceli

Tüm ziyaretçilerine ayrıcalıklı alışveriş keyfi yaşatan Forum Kayseri, “Okula Dönüş Kampanyası” ile ziyaretçilerini yine hediye yağmuruna tutuyor

Eklenme Tarihi : 08 Eylül 2015 Salı
forum-kayseride-okul-alisverisi-hem-kazancli-hem-eglenceli

Ziyaretçilerine her zaman en kaliteli ve en keyifli etkinlikleri sunan Forum Kayseri, bu yıl da “Okula Dönüş Kampanyası ve Etkinlikleri” ile ailelerin ve öğrencilerin okul alışverişine renk katıyor.

Okul zilinin çalacağı tarihi, çocuklarla birlikte bir şenlik havasında karşılamaya hazırlanan Forum Kayseri, 12-20 Eylül günleri arasında düzenleyeceği kampanyayla, 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerini çantadan kaleme, boyadan cetvele kadar pek çok okul ihtiyacının bulunduğu muhteşem bir okul seti ile ödüllendirecek.


T-REX Dinozorları’da Kayseri’de olacak
Forum Kayseri’nin okula dönüş etkinlikleri bu kadarla sınırlı değil, Kayseri’de ilk kez yapılacak olan T-REX Dinozorların Dans gösterileriyle çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak. Gerçeğine çok benzeyen, yürüyen, gören, duyan, tepki veren, ses çıkartan dinozorlar, 12-13 Eylül ve 19-20 Eylül günlerinde eğlenceli gösterileri ile Forum Kayseri’de olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive