Forum Kayseri, tüm sevenleri mutlu edecek

Forum Kayseri, bu yıl unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenlere 13-14 Şubat günleri arasında sürpriz etkinlikler hazırlıyor

Eklenme Tarihi : 11 Şubat 2016 Perşembe
forum-kayseri-tum-sevenleri-mutlu-edecek

Açıldığı günden bu yana sunduğu alışveriş ortamı ve keyifli etkinliklerle Kayserililerin ve kenti ziyaret edenlerin yaşam merkezi haline gelen Forum Kayseri, 13 -14 Şubat günleri arasında Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirilecek etkinliklerle tam bir festival alanına dönüşecek.


Sevgililer Günü’ne özel gerçekleştirilecek kampanya dahilinde Forum Kayseri’den 50 TL alışveriş yapan ziyaretçiler, fiş ve faturalarını göstererek #forumkayserideask etiketiyle özel alanda çekilmiş fotolarını instagramda paylaşarak onları bekleyen sürpriz hediyelerin sahibi olacak.


Forum Kayseri’nin Sevgililer Günü sürprizleri bununla da bitmiyor! Alışveriş merkezi içinde kurulacak Aşk Pastanesi’nde herkes sevdiğine kurabiye süsleyebilecek çikolata yapabilecek. Ayrıca Forum Kayseri ziyaretçileri, Sevgililer Günü’ne özel olarak tasarlanacak bir alanda hatıra fotoğrafı çektirerek bu keyifli günü Kalp Magnet ile ölümsüz birer anı haline getirecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive