Forum Kayseri köy okuluna kütüphane kurdu

Multi Turkey bünyesinde faaliyet gösteren Forum Alışveriş Merkezleri, Türkiye çapında gerçekleştirilen anlamlı bir projeyle kitap hasreti çeken minikler için kütüphaneleri kurmaya başladı

Eklenme Tarihi : 11 Kasım 2015 Çarşamba
forum-kayseri-koy-okuluna-kutuphane-kurdu

Keyifli bir alışveriş ortamının yanı sıra anlamlı etkinlikleriyle de dikkat çeken Forum Kayseri, ziyaretçileriyle el ele verdi ve ihtiyaç sahibi bir köy okuluna kütüphane kurdu. Ünlü sanatçı Demet Akalın’ın da destek verdiği kampanya kapsamında 6 Haziran Cumartesi günü Forum Kayseri’de toplanan kitaplar, Yahyalı ilçesine bağlı Kirazlı İlk-Orta Okulu’nda kütüphaneye dönüştü.


Proje kapsamında Forum Kayseri tarafından Yahyalı Kirazlı İlk- Orta Okulu’nda yapımına başlanan kütüphanenin tamamlanmasının ardından, toplanan yaklaşık bin 500 kitap okula ulaştırıldı.  Okulda eğitim gören öğrenciler, öğretmenler ve Forum Kayseri yöneticileri hep birlikte kitapları yeni yapılan kütüphaneye taşıdılar ve birlikte heyecanla raflara dizdiler. Kitap okumaya özlem duyan çocukların bir yandan çalışıp, bir yandan da ilgilerini çeken kitapları okumaya çalışması gözlerden kaçmadı. Kütüphane açılışı sonrasında Forum maskotlarının düzenlediği mini konserle eğlenen çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive