Forum Çamlık’ta aşk oyunu

Sevgililer Günü’ne özel dekoruyla kalpleri ısıtan Forum Çamlık, 14 Şubat’ta kadar keyifli ve eğlenceli bir yarışmaya da ev sahipliği yapacak. Forum Çamlık’ta sevgilisini zalim kralın elinden kurtarmaya çalışacak ziyaretçiler, sevgi dolu hediyelerin de sahibi olacak

Eklenme Tarihi : 11 Şubat 2014 Salı
forum-camlikta-ask-oyunu

Denizli’lilerin buluşma noktası olan Forum Çamlık’ta bugünlerde, gökten yağan kalpler ve koridorlardaki kalp bahçeleri sayesinde her köşede aşk rüzgarı esiyor. Sevgililer Günü’ne özel dekoruyla kalpleri ısıtan Forum Çamlık’ta 14 Şubat’ta kadar ise ziyaretçileri keyifli bir yarışma bekliyor. Üç aşamalı gerçekleşecek ‘Büyük Aşk Oyunu’nda, sevgilisini zalim kralın elinden kurtarmayı başaran ziyaretçiler, kahraman bir prens olma ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor.

Zindanın önünde duran bekçileri alt ederek sevgilisine ulaşmaya çalışan yarışmacılardan birinci aşamayı geçenler kalp şeklinde çikolata, ikinci ve üçüncü aşamayı geçmeyi başaranlarsa Mudo’dan 50 TL değerinde hediye çeki kazanacak. Üstelik yarışmaya katılan herkes sürpriz bir hediyenin de sahibi olacak.
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive