Forum Çamlık, “Oyunda Kal” ile şenlendi

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve sporun sunduğu büyülü dünyanın kapılarını daha çok gence açmak hedefiyle, Darüşşafaka Doğuş Basketbol’un sosyal sorumluluk platformu “Oyunda Kal”ın Denizli finali, 19-22 Haziran günleri arasında Forum Çamlık’ta gerçekleşti

Eklenme Tarihi : 24 Haziran 2014 Salı
forum-camlik-oyunda-kal-ile-senlendi

19-22 Haziran günleri arasında Forum Çamlık’ta gerçekleştirilen ve pek çok sportif aktiviteye sahne olan “Oyunda Kal” etkinliğinin finali, renkli görüntülere sahne oldu.

Gençler arasında sporu yaygınlaştırmak ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla hayata geçirilen “Oyunda Kal” projesinin finalinde, 11-15 yaş arası gençlere yönelik basketbol antrenmanı yapıldı. Forum Çamlık’ta kurulan sahada gerçekleştirilen antrenmana ünlü basketbolcu Levent Topsakal’da katıldı. Topsakal’dan taktikler alarak, oyunun keyfini doyasıya yaşayan genç yetenekler unutulmaz bir gün yaşadı.

Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Forum Çamlık’taki finalde sahaya çıkıp kendini gösteren genç yetenekler, Temmuz ayında düzenlenecek Darüşşafaka Doğuş Basketbol kampına davet edilecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive