Fettah Can, Gordion Gençlik Festivali’nde gençlerle buluştu

Gordion, 18 Mayıs - 9 Haziran günleri arasında ikincisini düzenlediği “Gordion Gençlik Festivali” kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü ünlü söz yazarı ve müzisyen Fettah Can’ı Ankaralı gençlerle buluşturdu

Eklenme Tarihi : 27 Mayıs 2013 Pazartesi
fettah-can-gordion-genclik-festivalinde-genclerle-bulustu

18 Mayıs’ta başlayan “Gordion Gençlik Festivali”; birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapmaya 9 Haziran’a kadar hız kesmeden devam ediyor. İkincisi gerçekleştirilen “Gordion Gençlik Festivali” kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü ünlü söz yazarı ve müzisyen Fettah Can, Ankaralı genç sevenleriyle bir araya geldi.

Fettah Can, Gordion Alışveriş Merkezi’nin içerisindeki yaşam alanında, samimi bir ortamda, popüler şarkılarını sevenleriyle bir ağızdan akustik performansıyla seslendirdikten sonra imza gününe geçildi. Sevilen sanatçı, uzun bir kuyruk oluşturan hayranlarına imza günü kapsamında ücretsiz dağıtılan albümünü imzaladı ve genç sevenleriyle fotoğraflar çektirdi.

18 Mayıs - 9 Haziran günleri arasında Fettah Can’ın yanı sıra pek çok ünlü ismin katılacağı “Gordion Gençlik Festivali”ne; tüm genç ve kendini genç hisseden her yaştan Ankaralı davetli olacak. Festivalin önümüzdeki hafta sonundaki ünlü konuklarıysa Grup 84 ve Hande Yener olacak. Festival boyunca ünlü sanatçıların katılımıyla gerçekleştirilen söyleşi ve imza günlerinin yanında eğlence, yarışma ve adrenalin de Gordion’da olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive