Disney Ankara’ya geliyor

Mickey ve arkadaşları Kentpark’a geliyor

Eklenme Tarihi : 10 Ekim 2013 Perşembe
disney-ankaraya-geliyor

“Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” Kentpark işbirliğiyle Ankara’ya geliyor.  Ankara’lı çocuklar 16-27 Ekim günleri arasında sevdikleri çizgi film kahramanlarıyla buluşacak. 

Müzikal gösteri, Kentpark’ta kurulacak olan Disney Live! Tiyatrosu’nda sahnelenecek. Mickey Mouse ve arkadaşları, “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikayesi”nin kahramanları aynı sahnede olacak.

Koreografisi Madonna’nın koreografı tarafından yapılan Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde, Beyonce, Black Eyed Peas, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanısıra, dünyada ilk defa Türkiye’den Sezen Aksu’nun bestelediği Kenan Doğulu’nun yorumladığı “Çakkıdı” parçası da yer alıyor.

Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25’ten fazla Disney kahramanının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” içeriğiyle, aktiviteleriyle, müzik ve hikayeleriyle 2-12 yaş arasındaki çocukların psikososyal gelişimine de yardımcı oluyor.

Gösterinin biletleri Biletix satış noktaları ve www.biletix.com adresinde satışa sunuluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive